W związku z ustawową regulacją przepisów o stowarzyszeniach- prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie głównej .


Polski Związek Psa i Kota Rasowego  (zarejestrowane w KRS)
działający dotychczas pod tą nazwą , po 19 maja 2018 r. - czyli od dnia 20 maja 2018 r.- działać będzie pod nazwą  ACF (INTERNATIONAL  ASSOCIATION  of CYNOLOGY and FELINOLOGY) 
- zmiana ta związana jest z większym, szerszym zasięgiem i spectrum działania organizacji .
Wszyscy członkowie Stowarzyszenia Klub Psa i Kota Rasowego,  po złożeniu deklaracji członkowskiej do stowarzyszenia ACF, zgodnie z par.29 pkt 1 statutu i informacjami zawartymi na stronie głównej będą mogli kontynuować swoje zamierzenia hodowlane w stowarzyszeniu ACF.
Członkiem stowarzyszenia ACF staje się zgodnie z par.29 pkt 1 statutu stowarzyszenia ACF, dopiero wówczas deklaracja nabiera mocy prawnie obowiązującej i można  posługiwać się otrzymaną deklaracją.


Szczególnie serdecznie witamy członków ACF z:
Holandii (Niderlandy),
Niemiec i
Wielkiej Brytanii.Na długie wieczory "Balsam dla Duszy miłośnika psów" - opowieści o psiej przyjaźni, odwadze, i poczuciu humoru. Zbiór z życia wziętych historyjek o psach odważnych, śmiesznych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Opisane przez: J. Canfield, M. V. Hansen, M. Becker, D.V.M. , C. Kline i A. d. Shojai.
Coś z codziennego życia  jak radzić sobie zimą zajrzyj  tutaj oraz bardzo interesujące, obejrzyjcie koniecznieW łonie matki - koty: Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych akcji - tutaj  

Uprzejmie prosimy osoby posiadające adres email:  ..................@gmail.com 
o odblokowanie reguły antyspamowej dla naszych adresów emailowych