W związku z ustawową regulacją przepisów o stowarzyszeniach- wszystkich czynnych członków SKPiKR prosimy o zgłaszanie celem uzupełnienia dokumentacji potwierdzającej .

Wpłaty dokonane po 20 maja 2018 r na dotychczasowe konto SKPiKR będą przekazywane na konto ACF.

Polski Związek Psa i Kota Rasowego  (zarejestrowane w KRS)
działający dotychczas pod tą nazwą , po 19 maja 2018 r. - czyli od dnia 20 maja 2018 r.- działać będzie pod nazwą  ACF (INTERNATIONAL  ASSOCIATION  of CYNOLOGY and FELINOLOGY) 
- zmiana ta związana jest z większym, szerszym zasięgiem i spectrum działania organizacji oraz z wymogiem przeformułowania formy działania SKPiKR).

Na długie wieczory "Balsam dla Duszy miłośnika psów" - opowieści o psiej przyjaźni, odwadze, i poczuciu humoru. Zbiór z życia wziętych historyjek o psach odważnych, śmiesznych, sprytnych, zdesperowanych, szczęśliwych i zrozpaczonych. Opisane przez: J. Canfield, M. V. Hansen, M. Becker, D.V.M. , C. Kline i A. d. Shojai.
Coś z codziennego życia  jak radzić sobie zimą zajrzyj  tutaj oraz bardzo interesujące, obejrzyjcie koniecznieW łonie matki - koty: Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych akcji - tutaj